Kontakt – skład węgla Chełm, Janów – paliwa opałowe w najlepszej cenie.

ZAMÓWIENIA: tel. 887 50 51 50

Skład opału Buczek Chełm

USŁUGI TRANSPORTOWE
HANDEL OBWOŹNY JAROSŁAW BUCZEK

22-100 Chełm
ul. Podgórze 36

pon-pt: 8-16
sb: 8-14

Nasz skład węgla, to wysokiej jakości paliwa opałowe (węgiel i Pellet drzewny) z szybkim transportem na terenie Chełma i pobliskich miejscowości. Wybierając naszą ofertę kupujesz towar najwyższej jakości. Zapraszamy odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstwa.

Wystawiamy Faktury VAT
Węgiel workowany dowozimy samochodem z HDS-em  na paletach

Węgiel, to obok gazu jedno z najpopularniejszych paliw opałowych używanych w naszym kraju. Wybierając węgiel - postaw na składy węglowe oferujące ten produkt wysokiej jakości. Dzięki temu optymalnie wykorzystasz każdy kilogram paliwa. Będzie się ono spalać lepiej i dłużej pozostawiając przy tym jeszcze mniej popiołu. 

Zapytaj nas o szczegóły takie jak kaloryczność węgla. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy w dobiorze optymalnego minerału.

Odwiedź nasz skład węgla i zamów transport prosto do swojego domu!

W ofercie posiadamy również węgiel workowany, który pozwoli Ci zachować czystość w kotłowni. To dobre rozwiązanie również w przypadku jeśli nie masz miejsca na przechowywanie kilku ton na cały sezon grzewczy! 

Dlaczego warto u nas kupować?

Profesjonalnie doradzimy dobór odpowiedniego rodzaju produktu. Oferujemy szybki transport w dogodnym dla Ciebie terminie. Stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta.

Tagi: skład węgla Chełm, węgiel, sprzedaż węgla, skład opału